İŞ TANIMI

GEZEN EKSPER

İŞ TANIMI

Gezen oto ekspertiz ( Mobil oto ekspertiz ) ne yapar.

İl dışından arayan müşterilerimize sunduğumuz hizmet:

                il dışından arayan müşterimiz adına otomobilin bulunduğu konuma gider, aracı müşterinin istediği hizmet doğrultusunda detaylı inceler sözlü ve raporlu sunum yapar,araç hakkında yapılan testler sonucunda tespit edilen kusurları  alıcı ve satıcıya anlatır raporlar. Karar vermede yardımcı olur ve aydınlatır.

İl dışından gelen müşterimiz dilerse terminalden alır, aracın bulunduğu konuma gider otomobilin detaylı ekspertizini tamamladıktan sonra son derece eğitimli ve tecrübeli ustalarımız aracın durumunu sözlü ve raporlu anlatır sunum yapar aracı alacak kişiyi aydınlatır yardımcı olur. Yine müşterimiz dilerse, müşterimize alım satım için notere kadar eşlik eder. Kötü niyetli satıcılığı önler riski minimize eder. Müşterimiz aracı almaması durumunda terminale geri bırakır. Zaman kazandırır.

Şehrimiz UŞAK’ın bütün ilçe, kasaba ve beldelerinde hizmet vermekteyiz.

Şehir içi arayan müşterilerimize sunduğumuz hizmet:

            Bir telefonla ekibimizi aracın bulunduğu konuma en kısa sürede görevlendirip otomobilin detaylı ekspertizini yapıp raporlarız anlatıp aydınlatırız. Karar vermede yardımcı oluruz.

                Müşterimiz dilerse Ege bölgesinin tüm illerine,ilçelerine, kasaba ve beldelerine ister müşterimizle birlikte isterlerse sadece ekibimiz, otomobilin bulunduğu konumda  detaylı ekspertizini yapıp raporlar detaylı bilgi verir. Karar vermede yardımcı olur.

İlkemiz

Güven

Kalite

Hassasiyet

Ve tarafsızlıktır.